Uczniowie naszej szkoły Dominik Barczak i Michał Chorzępa z klasy VII a wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie "Krosno w instalacjach" organizowanym przez Zespół Szkół Architektoniczno- Budowlanych w Krośnie oraz biuro projektowe Archiforma Architekci w Krośnie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania architekturą Krosna, a przedmiotem konkursu - wykonanie modelu obiektu budowlanego (np. budynki, budowle, elementy małej architektury m.in: wieża, podcienia, fontana, rzeźba, kościół, biurowiec itp.) znajdującego się na terenie miasta Krosna.

Nasi utalentowani uczniowie wykonali piękną makietę przedstawiającą Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Krośnie.

       Rozstrzygniecie konkursu nastąpiło w dniu 20 kwietnia 2021 roku. Komisja zauważyła wysoki poziom konstruowania brył przestrzennych przejawiający się w pracach. Dominik i Michał otrzymali NAGRODĘ.

GRATULUJEMY!

MD