Szkolny Konkurs na przepis na deser z wiśniami zorganizowany przez zespół "Sad św. Franciszka" został rozstrzygnięty. Wszystkie złozone przepisy były zgodne z regulaminem i zawierały wiśnie, jako jeden ze składników. Jury miało ciężki wybór, gdyż każdy deser wyglądał apetycznie. O to wyniki:

I miejsce Karolina Rybka z klasy 3a za przepis "Ciasto czekoladowe z wiśniami i kremem"

II miejsce Karolina Pięta z klasy 4a za przepis "Wiśniowe love"

III miejsce Monika Pokrzywa z klasy 8 a za przepis "Czeko - wiśnia na wypasie"

Wyróżnienia:

  • Fabian Kądziela z klasy 1 a za przepis "Deserki czekoladowe z wiśniami"
  • Julia Drzał z klasy 4b za przepis "Muffinki z wiśniami"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zdradzenie nam swoich sekretnych przepisów. Wszystkie umieściliśmy w "słodkiej" prezentacji, tak aby kazdy mógł teraz przetestować je w domu, wszak sezon na wiśnie dopiero przed nami :)

Link do przepisów

Wiecej informacji i zdjęć na naszej stronie (Wakelet) pod tym linkiem.

Zespół "Sad św. Franciszka"