Kostka Rubika, Sześcian, Puzzle     2 grudnia odbyły się pierwsze szkolne mistrzostwa w układaniu Kostki Rubika. Do rywalizacji stanęło 16 uczestników od 2 do 8 klasy. Od włączenia stopera minęło 41 sekund, gdy pierwszy uczeń odłożył swoją prawidłowo ułożoną kostkę na wyznaczone miejsce. Mistrzem Kostki Rubika został Mateusz Kloc z klasy 6a. Gratulujemy! Wynik Mateusza można będzie teraz "gonić" i być może pobić. Następna okazja już w przyszłym semestrze.

Dziękujemy serdecznie zawodnikom za udział w konkursie, podziwiamy Wasze zdolności, a innych zachęcamy do włączenia się w rywalizację, zwłaszcza, że wśród obserwujących zawody uczniów, wielu miało przy sobie swoje własne kostki :)

Jeżeli macie pomysły na inne "szybkie konkursy" na przerwach szkolnych, zgłaszajcie je do członków Samorządu Uczniowskiego. Liczymy na Wasze inicjatywy!