Autobus, Kreskówka, Przyśpieszenie  8 maja br. uczniowie z klas 5a, 5b oraz 7a brali udział w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego. Nasze zwiedzanie zaczęliśmy od Jaskini Nietoperzowej – jednej z największych jaskiń Jury Krakowsko – Częstochowskiej. W jej wnętrzu mogliśmy podziwiać wyjątkowe nacieki skalne a także nietoperze, które mają tam swoje siedlisko. Później spacerowaliśmy doliną Prądnika. Poznaliśmy historię zamku Pieskowa Skała, zrobiliśmy wiele pamiątkowych zdjęć przy Maczudze Herkulesa. Ostatnim punktem naszej wycieczki była Pustynia Błędowska – największy w Polsce obszar lotnych piasków.

W czasie tej wyprawy zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc, mogliśmy zakupić pamiątki. Dopisywała nam wspaniała pogoda i dobry humor. Wróciliśmy trochę zmęczeni, ale szczęśliwi, bo był to bardzo udany dzień, pełen miłych wrażeń.