Autobus, Ludzie, Jazda Konna, Strona

     3 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas pierwszych i trzeciej A wybrali się do Siedliska Janczar w Pstrągowej.

Swoją wizytę zaczęli od przejazdu bryczką po pięknej, malowniczej okolicy. Następnie uczniowie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych, połączonych z pokazem tradycyjnego wypieku chleba pt. „Od ziarna do chleba”. Dzieci samodzielnie przygotowały chlebki, które na zakończenie po upieczeniu zabrały do swoich domów.

Kolejną atrakcją było zwiedzanie ośrodka jeździeckiego. Nasi uczniowie mogli tam odbyć indywidualną przejażdżkę konną na maneżu, pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora.

W czasie wolnym dzieci korzystały z dwóch bogato wyposażonych placów zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Na zakończenie wyjazdu przygotowano wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek oraz herbatką.

     Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, gdyż czas spędzony w Siedlisku Janczar był wyjątkowy.