DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE I RODZICE

     Nadszedł koniec roku szkolnego, czas podsumowań i refleksji. Pani Dyrektor Nina Kitlińska patrząc wstecz na  mijający rok szkolny stwierdziła, że to był dla nas wszystkich niezwykły rok, pełen wyzwań i trudności, ale także radości i sukcesów. W słowach skierowanych do uczniów, podkreśliła ich ogromne zaangażowanie i determinację w dążeniu do celu pomimo trudności. Podziękowała również nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły oraz rodzicom za ogromną pracę i poświęcenie dzieki którym udało się osiągnąć wiele sukcesów. Na zakończenie przenieśliśmy się na chwilkę do słonecznej Italii, gdzie mogliśmy przetestować swoją znajomość języka angielskiego słuchając ciekawostek i faktów na temat tego kraju:)

     Dlaa nas wszystkich nadchodzi teraz zasłużony czas odpoczynku i relaksu. Mamy nadzieję, że wakacje będą dla nas wszystkich czasem spędzonym w rodzinnym gronie, z dala od codziennych obowiązków szkolnych.
     Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę w tym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że wrócimy po wakacjach wypoczęci i gotowi do dalszych wyzwań.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

wakacje
Do zobaczenia we wrześniu!