25 i 26 września 2013 r. odbyły się w naszym Zespole Szkół dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka. Każda zabawa poprzedzona była wyborami na Najsympatyczniejszego Chłopca szkoły podstawowej i gimnazjum. Konkurs przygotowały dziewczyny z klas gimnazjalnych. Kandydatami byli chłopcy, którzy zdobyli najwięcej głosów podczas głosowania przez koleżanki z klas. Panowie musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami, np. z zasłoniętymi oczami rozpoznać typowe przedmioty z damskiej torebki ;). Po skrupulatnym zliczeniu punktów jury podało wyniki:

         SZKOŁA PODSTAWOWA:
1.     Marcin Majka
2.     Maciek Kitliński
3.     Marcin Kulig i Kuba Antkiewicz

         GIMNAZJUM
1.     Dawid Zagórowski
2.     Mateusz Sala,
3.     Sebastian Selwa

Każdy kandydat zdobył order oraz dostał słodką niespodziankę.

Dziś, 30 września, wszystkim chłopcom oraz Panom życzymy samych radosnych chwil oraz spełnienia marzeń.