Spotkanie organizacyjne 1

W dniu 30.08.2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami wszystkich grup przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w salach z wychowawcami grup.

W związku z panującą epidemią COVID -19 mając na względzie potrzebę zachowania ochrony zdrowia prosimy o przybycie na spotkanie  jednego z rodziców oraz o zasłanianie ust i nosa, dezynfekcję rąk i zachowanie bezpiecznej odległości.

Dyrektor Zespołu Szkół w Jasionce

Prosimy o zapoznanie się, wypełnienie i dostarczenie poniższych dokumentów w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola ( tj. 1 września):

1. Procedura bezpieczeństwa i higieny w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusza COVID-19 w Przedszkolu w Zespole Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II

2. Procedura postępowania z dzieckiem chorym w Przedszkolu w Zespole Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II

3. Deklaracja uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie pandemii COVID-19 w Przedszkolu w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

4. Oświadczenie o narażeniu na COVID-19