Darmowe grafiki wektorowe Chłopcy    Dyrekcja i organizatorzy zbiórek serdecznie dziękują uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim osobom, które włączyły się do naszych przedświątecznych zbiórek charytatywnych, zorganizowanych w ramach udziału w akcji #Razem W Święta: m.in. zbiórki żywności organizowanej przez Caritas Polska, zbiórki żywności "Polakom na Ukrainie" organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, zbiórki zabawek w ramach akcji "Mikołaj na zwyżce" oraz zbiórki artykułów dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Dziękujemy Państwu za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość oraz za zaangażowanie i wsparcie tak licznych akcji.

Pamietajmy: Dobro powraca!