W naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z mistrzem w ramach projektu "Szkoła z Pasją". 

Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.

Mistrzem, który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski - 2-krotny Mistrz Świata oraz 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w  Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Dzięki swojej pasji startował w zawodach oraz występował w 35 państwach na 5 kontynentach.

Wydarzenie poprowadzi Mr.Robot czyli Grzegorz Pittner - V-ce Mistrz Europy w Popping'u (rodzaj tańca).

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszą także historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi w Małopolsce został najlepszym zawodnikiem na świecie i odwiedził 36 krajów na 6 kontynentach.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Projekt został dofinansowany przez Gminę Trzebownisko.

koszt: 7 zł/os.

Termin spotkania: 14 lutego 2023 r.