4 grudnia wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wybrały się do Filharmonii Podkarpackiej na Koncert Mikołajkowy pt. „Mikołaj też czeka na Święta Bożego Narodzenia” .

W ten magiczny grudniowy dzień dźwięki znanych i lubianych przebojów świątecznych i zimowych przeniosły najmłodsze dzieci naszej szkoły do zaczarowanej krainy Świętego Mikołaja. Tam wszystko jest możliwe, a każda nuta namalowała nam osobną historię. Dowiedzieliśmy się również, co tak naprawdę tworzy tą wyjątkową atmosferę w czasie Świąt, a także skąd pochodzą najbardziej znane świąteczne tradycje.
Na koniec zaś wszyscy zaśpiewaliśmy radosne Gloria, razem z aniołami. Wspaniały śpiew artystów zachwycił naszych uczniów. W radosnej i świątecznej atmosferze wróciliśmy do szkoły.