W związku ze zbliżającym się 1 września kilka ogłoszeń dla rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce:

Szanowni Państwo,
Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne w roku szkolnym 2020/2021 nie odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. Listy przynależności dzieci do poszczególnych grup:

Grupa Kaczuszki  - prosimy o dostarczenie do przedszkola do dnia 31.08.2020 w godzinach 7:00-13:00 podpisanej w materiałowym woreczku piżamki oraz pościeli o wymiarze 160/200.

2. Procedura bezpieczeństwa i higieny w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa COVID-19 w Przedszkolu w Zespole Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II.

3. Procedura postępowania z dzieckiem chorym w Przedszkolu w Zespole Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II

4. Deklaracja uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie pandemii COVID-19 w Przedszkolu w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce.

5. Ankieta informacyjna o dziecku

6. Oświadczenie o narażeniu na COVID-19

7. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola

8. Upoważnienie  do odbioru dziecka przez osobę niepełnoletnią

9. Informacje do dziennika zajęć

10. Oświadczenie rodziców w sprawie uczęszczania ich dziecka na zajęcia Religii

11. Wyprawka Przedszkolaka w Zespole Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II.

12. Regulamin Przedszkola

13. Procedury przyprowadzania i odbierania dzieci.

14. Podstawa Programowa w Przedszkolu.

15. Oświadczenie o zapoznaniu się z dokumentami.

Pliki do pobrania - prosimy dostarczyć  do 31.08.2020 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wyjątkowych sytuacjach osobiście do sekretariatu szkoły.