W związku ze zbliżającym się 1 września kilka ogłoszeń dla rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce w roku szkolnym 2023/2024

Spotkanie organizacyjne

W dniu 29.08.2023 r. (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie się w stołówce szkolnej spotkanie organizacyjne dyrektora z rodzicami wszystkich grup przedszkolnych .

Spotkanie organizacyjne 1

Drodzy Rodzice uprzejmie informujemy, iż dzień adaptacyjny dla dzieci odbędzie się 30.08.2023r. (środa) w godzinach 9.00 - 10.00. Serdecznie zapraszamy.

Wyprawka Przedszkolaka w Przedszkolu w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce na rok szkolny 2023/2024

1. Piżamka w materiałowym i podpisanym woreczku, własną pościel tj. podpisaną poduszkę „jasiek”, małą kołderkę lub kocyk - grupa Kaczuszki. Podpisane komplety prosimy o dostarczenie do Przedszkola w dniu adaptacji lub na spotkanie organizacyjne.

2. Komplet zapasowej odzieży wszystkie grupy: ( w podpisanej reklamówce, woreczku itp.):

• majteczki -2 pary
  • skarpetki – 2 szt.
  • podkoszulek krótki rękaw – 2 szt.
  • podkoszulek długi rękaw – 1 szt.
  • krótkie spodenki lub spódniczka
  • długie spodnie dresowe lub getry

Nawet starszym dzieciom zdarza się polać zupką, soczkiem, posikać czy po prostu zgrzać podczas zabaw, wtedy konieczne jest przebranie maluszka. Prosimy również Rodziców, aby w przypadku, gdy wychowawczyni wykorzysta niektóre rzeczy dziecka na przebranie, na drugi dzień donieść brakujące elementy odzieży, tak, aby powyższy zestaw był zawsze kompletny.

3. Pantofle podpisane (najlepiej zapinane na rzepy) - wszystkie grupy.

4. Chusteczki higieniczne, wyciągane z pudełka 2 opakowania na semestr – wszystkie grupy.

5. Podpisana butelka z wodą.

6. Składka na materiały plastyczne na I semestr zostanie ustalona z wychowawcami grup, dodatkowo prosimy o przyniesienie ryzy papieru ksero.