Może być zdjęciem przedstawiającym tekst    Ferie zimowe już za nami, ale uczestnicy dwóch turnusów półkolonii zorganizowanej w naszej szkole przy współpracy z EDUKIDO wciąż wracają wspomnieniami do czasu spędzonego na wspólnej zabawie. Podczas dziewięciogodzinnych spotkań od poniedziałku do piątku nie zabrakło gier i zabaw integracyjno – sprawnościowych, m.in. z chustą Klanza czy balonami. Uczestnicy mieli do dyspozycji sale lekcyjne i salę gimnastyczną, więc przestrzeni do zabawy było mnóstwo. Rozwijali również swoją kreatywność tworząc prace plastyczne przy wykorzystaniu wielu technik i materiałów plastycznych. Przede wszystkim jednak codziennie odbywały się zajęcia z robotyki i programowania oparte na autorskim programie EDUKIDO wykorzystujacym w tym celu legendarne klocki Lego.

     Jeden dzień dzieciaki spędziły też poza szkołą testując swoją sprawność na torach w kręgielni w klubie Aloha w Rzeszowie.

     W ramach półkolonii dzieci miały zapewnione pełne wyżywienie w szkolnej stołówce - 3 smaczne posiłki, dzieki którym nikomu nie zabrakło energii do realizacji zadań przygotowanych przez organizatorów.

   Półkolonia była w znacznym stopniu dofinansowana przez firmę LPP S.A., która już po raz kolejny wsparła naszych wychowanków udowadniając tym samym, że najmłodsi mieszkańcy Jasionki, ich radość z odkrywania świata w niekonwencjonalny sposób, jest dla nich ważna. Najlepszym podziękowaniem niech będą uśmiechnięte twarze uczestników półkolonii uwiecznione na poniższych zdjęciach.