222

W dniu 25 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyły się XXVIII Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej w ramach rozgrywek w dekanacie Rzeszów – Północ. W turnieju uczestniczyło trzynaście drużyn z sześciu parafii. Rozgrywki odbywały się w kategorii ministrant, lektor młodszy i lektor starszy, w sumie uczestniczyło 98 chłopców z LSO z całego dekanatu. W każdej z kategorii wystawiła też swoją drużynę Parafia św. Stanisława Kostki w Jasionce, w tym wielu uczniów naszej szkoły, a także absolwentów.

Udział w turnieju okazał się sukcesem dla lektorów młodszych i starszych z naszej szkoły i parafii, bo zajęli pierwsze miejsca.

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorem turnieju był nasz katecheta - ks. Grzegorz, który jest Dekanalnym Duszpasterzem LSO.