Czapka Mikołaja, Boże Narodzenie    W dniu 6.12.2023 roku uczniowie klasy 4b wraz z wychowawcą w wyjątkowy sposób obchodzili mikołajki. W pięknej, odświętnej sali, przy dźwiękach świątecznych melodii p. Sławek przebrany za Mikołaja rozdawał uczniom prezenty, które uczniowie przygotowali wcześniej dla siebie. Następnie uczniowie ułożyli się wygodnie na materacach, poduszkach, kocach i wspólnie oglądali film - Był sobie pies. Nie mogło zabraknąć w tym dniu przekąsek, napojów przygotowanych przez rodziców uczniów. Niezwykłą atrakcją okazała się lejąca, gorąca czekolada. To również zasługa jednej z naszych mam. Było pięknie, magicznie, świątecznie. Byliśmy razem i w cudowny sposób spędziliśmy ten dzień.

Uczniowie klasy 4b