7 grudnia odbyły się warsztaty dla członków Szkolnego Klubu Wolontariusza, podczas których tworzyliśmy ozdoby świąteczne na Charytatywny Kiermasz Świąteczny.

W tym roku motywem przewodnim były szyszki, które zamieniały się w oryginalne drzewka choinkowe - mniejsze i większe, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Zrobiliśmy również piękne lampiony, wykorzystując do tego celu słoiki, sól, koronki i zielone gałązki.

Wszystkie wykonane ozdoby można będzie zakupić na nadchodzącym kiermaszu. Pieniądze w całości przekażemy dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedziba w Rzeszowie.

Dziękujemy Pani Anecie Baran, Pani Joannie Barczak i Pani Jolancie Gaweł za pomoc w organizacji warsztatów! :)