Astronauta, Przestrzeń, Badanie, Kask   23 stycznia 2024 roku uczniowie klas 4a i 4b wzięli udział w nieziemskiej wyprawie. Tego dnia odwiedziliśmy wystawę tematyczną w jednej z rzeszowskich galerii, która dotyczyła kosmosu i wszystkiego co z nim związane. Uczniowie mogli zwiedzić stację kosmiczną, poczuć się jak astronauci dzięki symulatorom lotu i sterowania statkiem kosmicznym, zważyć się na innych planetach, poczuć grawitację Jowisza, wysłać swój głos na inne planety oraz poznać kosmiczne laboratorium. To była tylko część z atrakcji które mieściły się w 40 strefach kosmicznych.
      Pod koniec zwiedzania uczniowie na warsztatach stworzyli także „magiczne slime”.
    Podróż w nieznane i odkrywanie świata dzięki rozwojowi nauki było dla nas ciekawą lekcją, która na długo zostanie w pamięci dzieci.